امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان؛

یک فوتی و ۴۲ مصدوم در هفت حادثه رانندگی طی یک روز!!

از این تعداد دو مورد تصادف زنجیره‌ای، دو مورد واژگونی، دو مورد تصادف دو خودرو با یکدیگر و یک مورد انحراف خودرو از جاده بوده است.
کد خبر: 17290
زمان انتشار: ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۰ بعد از ظهر -
134 بازدید

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان؛

یک فوتی و ۴۲ مصدوم در هفت حادثه رانندگی طی یک روز!!

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از وقوع هفت حادثه رانندگی در روز جمعه خبر داد و گفت: این حوادث یک فوتی و ۴۲ مصدوم برجای گذاشته است.

 

علیرضا باغبان ضمن بیان اینکه روز جمعه نیروهای امداد و نجات هلال احمر استان سمنان به هفت حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی امداد رسانی کردند، ابراز داشت: از این تعداد دو مورد تصادف زنجیره‌ای، دو مورد واژگونی، دو مورد تصادف دو خودرو با یکدیگر و یک مورد انحراف خودرو از جاده بوده است.

 

وی ضمن بیان اینکه حوادث فوق منتهی به فوت یک هموطن شده است، افزود: در حادثه تصادف پژو ۲۰۶ با تریلی ساعت شش صبح روز جمعه کیلومتر ۲۳ میامی-شاهرود یک فوتی و چهار مصدوم به همراه داشت.

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان تصادف بابیان اینکه تصادف پراید با تیبا کیلومتر ۱۰ ایوانکی-آبسرد حادثه پر مصدومی که روز گذشته به وقوع پیوست، ابراز داشت: نیروهای هلال احمر به هفت مجروح امدادرسانی لازم را انجام دادند.

باغبان با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات در تصادف زنجیره‌ای سه خودرو ساعت ۱۲:۱۹ روز جمعه محور فولاد محله و تصادف زنجیره‌ای سه خودرو کیلومتر ۸۷ سمنان-دامغان مشارکت داشتند، تصریح کرد: این حوادث به ترتیب پنج و ۱۳ مصدوم داشته است.

وی بابیان اینکه انحراف از جاده ۲۰۶ و برخورد با نیوجرسی کیلومتر ۲۵ محور شاهرود-دامغان ساعت ۱۵:۰۵ دقیقه به وقوع پیوست، افزود: طی این حادثه به یک مصدوم امداد رسانی انجام شد.

وی بابیان اینکه حوادث روز جمعه ۴۲ مصدوم برجای گذاشت، افزود: واژگونی ال ۹۰ کیلومتر ۵۸ سرخه_آرادان با ۶ مصدوم و واژگونی پژو پارس کیلومتر ۳۳ محور میامی-سبزوار دیگر با شش مصدوم دیگر حوادث مهم رانندگی استان سمنان را در بر داشتند.

منبع: مهر

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *