امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان؛

دستگیری عاملان بنزین‌پاشی روی بانوان در دامغان!!!

در پی وقوع یک فقره بنزین‌ پاشی روی بانوان در یکی از خیابان‌های شهرستان دامغان، به دلیل حساسیت موضوع ماموران یگان امداد و کلانتری ۱۱ آزادی شهرستان بلافاصله تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان آن آغاز کردند.
کد خبر: 17345
زمان انتشار: ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶ بعد از ظهر -
1359 بازدید

فرمانده انتظامی شهرستان دامغان؛

دستگیری عاملان بنزین‌پاشی روی بانوان در دامغان!!!

سرهنگ غلامحسین عرب در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره بنزین‌ پاشی روی بانوان در یکی از خیابان‌های شهرستان دامغان، به دلیل حساسیت موضوع ماموران یگان امداد و کلانتری ۱۱ آزادی شهرستان بلافاصله تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان آن آغاز کردند.

 
وی با اشاره به اشرافیت اطلاعاتی و سرعت عمل ماموران پلیس افزود: در کمتر از ۲ ساعت راکب و ترک‌نشین موتورسکلت شناسایی و طی عملیات غافلگیرانه‌ای دستگیر و جهت بررسی بیشتر به کلانتری منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دامغان ادامه داد: در بازرسی بدنی متهمان که هر دو از تبعه کشورهای خارجی بودند، یک قبضه سلاح سرد و کلت کمری قلابی کشف شد و این افراد با هماهنگی قضایی روانه زندان شدند.

 

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، این مقام انتظامی انگیزه متهمان از انجام این کار را صرفا از روی جهالت و هیجانات کاذب عنوان کرد و با توصیه به جوانان مبنی بر این که مکان‌های عمومی جای تخلیه هیجان نیست، از شهروندان درخواست کرد که در صورت مشاهده هرگونه ایجاد مزاحمت و ناهنجاری از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

منبع: رکنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *