امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳
قائم مقام حوزه‌های علمیه کشور در سمنان؛

صهیونیسم منتظر ورود مقاومت باشد

صهیونیسم منتظر ورود مقاومت باشد، آنچنان شما را نابود می کند که اثری از شما در تاریخ باقی نخواهد گذاشت
کد خبر: 18154
زمان انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۵ بعد از ظهر -
241 بازدید

قائم مقام حوزه‌های علمیه کشور در سمنان؛

صهیونیسم منتظر ورود مقاومت باشد

قائم مقام حوزه‌های علمیه کشور در امور استانها گفت: به قدرت‌های دنیا هشدار می‌دهیم که از حمایت از رژیم غاصب صهیونیستی با این همه جنایت دست بردارند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال عصر چهارشنبه در اجتماع بزرگ مردمی در محکومیت اقدام شنیع رژیم جعلی و تروریستی اسرائیل در معراج‌الشهدای شهر سمنان گفت: همدلی جهانی امروز با ملت فلسطین نشان می‌دهد ملتهای آزاده جهان از استکبار خسته شده اند.

 

وی با اشاره به خبر ساختگی سربریدن کودکان توسط فلسطینی‌ها از سوی صهیونیسم، افزود: در برابر آن دروغ باید گفت دسیسه‌گران امروز دیگر نمی توانند هولوکاست جدید را منکر شوند.

 

وی تاکید کرد: همه دیدند که فرزندانی که والدینشان را از دست داده بودند و به آنها گفته شده بود بروید در بیمارستان تا از بین نروید، به همراه جمعی از پزشکان و افراد ضعیف و بی‌پناه به خاک و خون کشیده شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین فرخ فال با بیان اینکه این افراد بمب‌های ساخته شده استکبار بر سرشان ریخته شد، افزود: دیگر این ظلم قابل پوشش نیست، امتهای آزادی‌خواه را بیدار کرده است و امروز روز خفای حقیقت نیست.

قائم مقام حوزه‌های علمیه کشور در امور استانها خاطرنشان کرد: آن روز که این قدرت پوشالی را نمایش می دادند و عده ای از ذهن ها را جلب کرده بودند، گذشت. ملتهای مسلمان قدرت شما را باور نکرده بود و امروز قدرت پوشالی برملا شده است.

وی با زیرسوال بردن قدرت رژیم صهیونیستی و بیان اینکه چه «گنبد آهنینی» چه «از نیل تا فراتی» افزود: امروز این استکباری که به دست استعمار شکل گرفت، منحوس‌ترین در بشریت است.

وی با اشاره به حضور و تجمع‌های ملت بزرگ ایران در شهرهای مختلف در دفاع از ملت مظلوم فلسطین، گفت که مسوولان و ملت به خروش‌آمده‌اند و در این رویداد در نقاط مختلف می‌خواهند به استکبار بگویند که منتظر فرود قدرت اسلام باشید زیرا قدرت دلهای سوخته به خروش‌آمده باشید.

حجت‌الاسلام والمسلمین فرخ فال ادامه داد: صهیونیسم منتظر ورود مقاومت باشد، آنچنان شما را نابود می کند که اثری از شما در تاریخ باقی نخواهد گذاشت.

وی با بیان این سوال که مگر می شود در برابر این همه جنایت آرام بود، ابراز کرد: کدام قلبی است که از وضعیت غزه دچار حزن نشود، اکنون تمام قدرت دنیا بر سر یک تکه متراکم بی دفاع هجمه کرده است.

وی با بیان اینکه وظیفه مقاومت را قرآن مشخص کرده است به این مضمون که آنانی که از شما می کشند شما نیز بر سرشان آوار شوید، گفت: مقاومت مسیر حضرت سیدالشهدا را در پیش گرفته است، یعنی از جوانان تا عزیرانشان را فدامی‌کنند.

قائم مقام حوزه‌های علمیه کشور در امور استانها،آزادگی و ایستادگی در برابر ظلم و جور را وظیقه عقلانی و انسانی دانست و افزود: مقاومت کار درست و عقلانی و اقتدا به سیدالشهدا کرده است و اگر تکه‌تکه شوند به قرآن لبیک گفته اند.

وی اضافه کرد: شرمنده آنانی هستند که دچار تردید می شوند مانند کوفیان هستند که به ایده‌آل خود نمی رسند. در دوران دفاع مقدس هم عده ای شائبه داشتند و می گفتند چرا رزمندگان به جبهه رفتند و باز هم عده ای ایستادگی در برابر داعش را زیر سوال می بردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین فرخ فال با اشاره به اینکه دشمن برای انهدام اسلام برنامه‌ریزی کرده است، گفت که استکبار با کاشتن نظام ساختگی صهیونیسم نقشه برانداختن اسلام ناب را داشت، ولی با درایت رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری، تمام امتهای اسلامی بیدار شدند.

قائم مقام حوزه‌های علمیه کشور در امور استانها با تاکید بر اینکه دیگر رسانه های درغگو نمی توانند رژیم غاصب را ارتش بی آسیب معرفی کنند، گفت: همه در دنیا عاقبت گنبد آهنین را دیدند. مسیر مقاومت اسلامی حق است و باید اسرائیل از نقشه جهان محو شود.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *