امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان؛

آغاز جشنواره تئاتر در استان سمنان

۲۵ گروه نمایشی برای حضور در این جشنواره اعلام آمادگی کرده بودند.
کد خبر: 18598
زمان انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۹ بعد از ظهر -
164 بازدید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان؛

آغاز جشنواره تئاتر در استان سمنان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از آغاز جشنواره تئاتر استان در شهر سمنان خبر داد و گفت: طی سه روز ۱۸ اثر در این جشنواره با یکدیگر رقابت می‌کنند.

 

فرشید فلاح ضمن بیان اینکه سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان به میزبانی شهر سمنان از امروز به مدت سه روز آغاز شده است، ابراز داشت: ۲۵ گروه نمایشی برای حضور در این جشنواره اعلام آمادگی کرده بودند.

 

وی ضمن بیان اینکه با رأی داوران در مرحله مقدماتی از بین این آثار ۱۸ مورد برای رقابت انتخاب شده است، افزود: تئاترها به صورت خیابانی و صحنه‌ای طی این مدت آماده میزبانی از علاقه مندان است.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بابیان اینکه فرهنگسرای کومش و تالارهای تئاتر شهر و آفتاب میزبان این رقابت‌ها خواهند بود، ابراز داشت: نمایش این آثار برای علاقه مندان طی این سه روز رایگان و آزاد است.

فلاح بابیان اینکه طی مراسمی ۱۹ آبان ماه از آثار برتر تجلیل به عمل خواهد آمد، تصریح کرد: در نهایت چهار اثر برای شرکت در جشنواره منطقه‌ای انتخاب خواهد شد.

وی افزود: شرط حضور در جشنواره تئاتر فجر انتخاب این نمایش‌ها در جشنواره تئاتر منطقه‌ای خواهد بود لذا رقابت در این جشنواره استانی از ارزش بالایی برخوردار است.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *