امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود؛

تهران قهرمان تکواندوی نونهالان کشور در شاهرود

این رقابت‌ها با حضور ۲۸۰ ورزشکار در ۱۵ تیم طی دو روز به میزبانی شاهرود برگزار شد.
کد خبر: 18890
زمان انتشار: ۴ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۴ بعد از ظهر -
74 بازدید

رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود؛

تهران قهرمان تکواندوی نونهالان کشور در شاهرود

هفدهمین لیگ تکواندوی نونهالان پسر کشور با قهرمانی تیم هیات تکواندوی استان تهران در شاهرود به کار خود پایان داد.

 

شامگاه جمعه آخرین مرحله از هفدهمین لیگ تکواندوی نونهالان پسر کشور در باشگاه مولانای شهرستان شاهرود برگزار شد و در نهایت تیم هیأت تکواندوی استان تهران موفق شد مقام قهرمانی را کسب کند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود ضمن اشاره به برگزاری هفدهمین لیگ تکواندوی نونهالان پسر کشور در باشگاه مولانی شاهرود، تاکید کرد: این رقابت‌ها با حضور ۲۸۰ ورزشکار در ۱۵ تیم طی دو روز به میزبانی شاهرود برگزار شد.

 

مقداد تیموری با بیان اینکه این رقابت‌ها بر حسب استاندارد جدید فدراسیون جهانی تکواندو بر حسب وزن و قد سطح بندی شده بود، بیان کرد: تیم هیأت تکواندوی استان تهران در نهایت توانست با بیشترین پیروزی در فینال، به مقام اول دست پیدا کند.

وی با بیان اینکه تیم هیأت تکواندوی استان البرز در این رقابت‌ها توانست رتبه دوم را به خود اختصاص دهد، افزود: تیم باشگاه مولانا از شهرستان شاهرود به نمایندگی از استان سمنان توانست رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود با بیان اینکه آذربایجان شرقی نیز توانست کاپ اخلاق این دوره از رقابت‌ها را کسب کند، گفت: «سهیل عباسی» از تهران به عنوان مربی برتر این دوره از رقابت‌ها از سوی هیأت فنی برگزاری، برگزیده شد.

تیموری با بیان اینکه «عرفان خدایی» از باشگاه یاسین پیشروی البرز نیز توانست عنوان فنی‌ترین ورزشکار این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص دهد، افزود: حضور ملی پوشان تکواندوی نونهالان کشور سبب شده بود تا سطح این رقابت‌ها بسیار بالا باشد.

منبع: مهر

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *