امروز جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان؛

برگزاری اجلاس علمی شهرهای اتحادیه راه ابریشم در سمنان

سمنان تنها نماینده ایران در اتحادیه بین‌المللی راه ابریشم است و برگزاری اجلاس علمی شهرهای اتحادیه راه ابریشم در سمنان در دستور کار قرار دارد.
کد خبر: 19017
زمان انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۳ بعد از ظهر -
77 بازدید

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان؛

برگزاری اجلاس علمی شهرهای اتحادیه راه ابریشم در سمنان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: سمنان تنها نماینده ایران در اتحادیه بین‌المللی راه ابریشم است و برگزاری اجلاس علمی شهرهای اتحادیه راه ابریشم در سمنان در دستور کار قرار دارد.

 

امیر کرم‌زاده، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان صبح امروز در کمیته گردشگری استان سمنان اظهار کرد: با توجه به ‌ضرورت پیگیری مسائل حوزه گردشگری و عمل به قانون در راستای ایجاد بستر جذب سرمایه‌گذار، اشتغال‌زایی و معرفی استان سمنان در ابعاد ملی و فراملی، کمیته گردشگری فعال شده است.

 

وی بیان کرد: این کمیته به‌عنوان کمیته پیشران فعالیت‌های حوزه گردشگری با هدف بررسی مشکلات حوزه گردشگری و سرمایه‌گذاری، تصویب طرح‌ها و تسریع فرایندهای حوزه گردشگری تشکیل شده است.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان افزود: مشکلات پروژه‌های سرمایه‌گذاری مجتمع گردشگری برلیان مهدی‌شهر و مجتمع گردشگری افق شاهرود در این کمیته بررسی شد.

کرم‌زاده با اشاره به اینکه استان سمنان تنها نماینده کشور ایران در اتحادیه بین‌المللی شهرهای جاده ابریشم است، گفت: با حضور صاحب‌نظران و کارشناسان حوزه گردشگری و دانشگاه، برگزاری اجلاس علمی شهرهای اتحادیه راه ابریشم در استان سمنان بررسی شد.

وی افزود: نرم‌افزار «پارکوپلو» در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان سمنان راه‌اندازی شده و لازم است تا دستگاه‌های اجرایی برای نصب و معرفی آن اقدام کنند.

منبع: فارس

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *