امروز جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان؛

پایان انتظار ۱۰ ساله برخی ساکنان مسکن مهر شاهرود برای نصب آسانسور

۶۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای راه‌اندازی آسانسورها در بلوک‌های شهرک‌های فدک و کوثر این شهر اختصاص یافت.
کد خبر: 19077
زمان انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۸ بعد از ظهر -
257 بازدید

مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان؛

پایان انتظار ۱۰ ساله برخی ساکنان مسکن مهر شاهرود برای نصب آسانسور

مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان با اشاره به پایان انتظار ۱۰ ساله ساکنان ۲ شهرک مسکن مهر شاهرود برای نصب آسانسور ساختمان‌هایشان، گفت: ۶۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای راه‌اندازی آسانسورها در بلوک‌های شهرک‌های فدک و کوثر این شهر اختصاص یافت.

 

امیر عمیدی افزود: اعتبار اجرای این طرح از محل صندوق ملی مسکن با حمایت و پیگیری‌های وزیر راه و شهرسازی، استاندار سمنان و نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی محقق شد.

 

وی با بیان اینکه قرارداد نصب و راه‌اندازی آسانسورهای هر یک از این شهرک‌ها با پیمانکار منعقد شده است، ابراز کرد: برنامه‌ریزی برای نصب این آسانسورها در ۱۲۶ بلوک مدنظر است.

 

عمیدی با اشاره به اینکه ساکنان این واحدها حدود ۱۰ سال از نبود آسانسور رنج می‌بردند، اظهار کرد: نصب و راه‌اندازی این آسانسورها تا پایان سال جاری در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان تصریح کرد: تکمیل این طرح منوط به تسویه بدهی ساکنان واحدهایی است که تاکنون بدهی‌های خود را تسویه نکرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بیشتر بدهی‌ها در این زمینه مربوط به ساکنان واحدهای اول است، ابراز کرد: اولویت نصب و راه‌اندازی با بلوک‌های است که بدهی خود را تسویه کرده باشند.

عمیدی ادامه داد: مدیر هر بلوک می‌تواند به اداره مسکن و شهرسازی(ساختمان شماره ۲) بعد از میدان بسیج مراجعه و میزان بدهی را استعلام کند.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *