امروز جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
فرمانده انتظامی استان سمنان؛

دستگیری برادرکش در سمنان

انگیزه متهم از این اقدام اختلافات خانوادگی بوده است.
کد خبر: 19096
زمان انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۷ بعد از ظهر -
78 بازدید

فرمانده انتظامی استان سمنان؛

دستگیری برادرکش در سمنان

فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری فردی که برادر خود را به قتل رسانده در سمنان خبر داد و گفت: انگیزه متهم از این اقدام اختلافات خانوادگی بوده است.

 

سردار جلیل موقوفه‌ای شامگاه چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه چندی پیش مفقود شدن فردی حدود ۴۲ ساله به پلیس آگاهی استان اعلام شد، ابراز داشت: بلافاصله جست و جوها برای یافتن رد یا نشانی از این مرد به انجام رسید.

 

وی ضمن بیان اینکه تحقیقات گسترده پلیسی شک مأموران به دست داشتن برادر در مفقودی این فرد برانگیخت، افزود: بهره‌گیری از روش‌های نوین نشان از تهدید قتل توسط برادر مقتول بوده است.

 

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه پس از کشف مدارک و شواهد کافی در این پرونده تحقیقات پلیسی در این رابطه کامل شد، ابراز داشت: بررسی‌ها دست داشتن برادر را در گم شدن مقتول علنی کرد.

موقوفه‌ای ضمن بیان اینکه سرانجام فرد مظنون این پرونده یعنی برادر مقتول دستگیر شد، تصریح کرد: متهم پس از حضور در اداره آگاهی سمنان با اذعان به قتل برادرش لب به اعتراف گشود.

وی بابیان اینکه قاتل انگیزه خود را از این جنایت وجود اختلافات خانوادگی برشمرده است، افزود: در جریان پرونده جسد مقتول در محل مورد نظر کشف و پرونده به دادسرا تحویل داده شده است.

منبع: مهر

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *