امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
رییس پلیس راه استان سمنان؛

چهار محور استان سمنان به علت برف و بوران مسدود است

محورهای شهمیرزاد -کیاسر ، شهمیرزاد- چاشم ، دامغان -چشمه علی دیباج و محور شاهرود گرگان ( توسکستان) به علت بارش برف و بوران شدید مسدود است.
کد خبر: 20477
زمان انتشار: ۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۳ بعد از ظهر -
245 بازدید

رییس پلیس راه استان سمنان؛

چهار محور استان سمنان به علت برف و بوران مسدود است

رئیس پلیس راه استان سمنان از مسدود شدن چند محور شمالی این استان به علت بارش برف و بوران خبر داد.

 

سرهنگ موسی بزرگی ۷ اسفندماه با اشاره به آخرین وضعیت تردد در محور های استان سمنان اظهار کرد: محورهای شهمیرزاد -کیاسر ، شهمیرزاد- چاشم ، دامغان -چشمه علی دیباج و محور شاهرود گرگان ( توسکستان) به علت بارش برف و بوران شدید مسدود است.

 

وی ادامه داد: بقیه محورهای استان به ویژه محور اصلیِ تهران مشهد و بلعکس با تلاش پلیس راه ، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، اداره کل راه و شهر سازی شرق استان و دیگر دستگاه های امدادی باز بوده و تردد و ترافیک در این محورها روان است.

 

رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به تداوم بارش برف در برخی از نقاط شمالی استان از رانندگان خواستتا از سفرهای غیرضروری به علت برودت شدید هوا و بارش برف و کولاک در بسیاری از محورها پرهیز کنند.

سرهنگ بزرگی تاکید کرد: در صورت ضرورت در امر سفر حتما از سلامت برف پاک کن ها ، ترمز ها ، سیستم گرمایشی ، سیستم روشنایی و لاستیک ها اطمینان حاصل کنند.

رئیس پلیس راه استان سمنان از تمامی رانندگان خواست: در سفرهای ضروری به استان حتما تجهیزات زمستانی و از جمله زنجیرچرخ را به همره داشته باشند.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *