امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان سمنان؛

ثبت افزون بر ۸ میلیون تردد از ابتدای طرح نوروزی در استان سمنان

نرخ جریان تردد در باند شمالی این بزرگراه در استان نیز در این مدت ۸۷۲ خودرو بوده است.
کد خبر: 20835
زمان انتشار: ۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۸ بعد از ظهر -
36 بازدید

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان سمنان؛

ثبت افزون بر ۸ میلیون تردد از ابتدای طرح نوروزی در استان سمنان

 مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان سمنان از ثبت افزون بر ۸ میلیون تردد از ابتدای طرح نوروزی تا روز گذشته  ۷ فروردین ماه در محورهای استان سمنان خبر داد.

 

احسان منصورکیایی ۸ فروردین ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: همکاران راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در همه محورهای این استان حضور پررنگ و موثری داشته و آماده ارائه خدمت به عموم هموطنان، زوار و مسافران نوروزی هستند.

 

وی میانگین نرخ تردد در بزرگراه امام رضا( ع)را ۸۷۷ تردد اعلام و تصریح کرد: بخش وسیعی از محور پرتردد تهران مشهد در استان سمنان واقع شده است.

 

وی با بیان اینکه ۶۵۰ کیلومتر از محور منتهی به بارگاه حضرت ثامن الحجج(ع) در این استان قرار دارد، افزود: همکاران ما در راهداری استان در یک هزار و ۳۰۰کیلومتر رفت و برگشت این محور به زوار بهشت رضوی خدمات ویژه ارائه می دهند.

وی میانگین نرخ جریان تردد در باند جنوبی این بزرگراه را ۸۸۲ خودرو برشمرد و گفت: نرخ جریان تردد در باند شمالی این بزرگراه در استان نیز در این مدت ۸۷۲ خودرو بوده است.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان سمنان مجموع ترددها در کل محورهای مجهز به دستگاه های ترددشمار این استان را ۶۴۹ هزار و ۸۸۸ خودرو اعلام و خاطرنشان کرد:  ۶۹ هزار و ۱۳۵ تردد طی موج نخست سفرها در ورودی های این استان ثبت شده است.

منصورکیایی کل ترددهای انجام شده در محورهای دارای ترددشمار استان از ابتدای طرح تا صبح امروز را ۷ میلیون و ۹۰۹ هزار و ۳۰۲ خودرو برشمرد و گفت: ۱۱.۵ درصد از کل ترددها در این ایام مربوط به وسائل نقلیه سنگین بوده و مابقی مربوط به خودروهای سبک بوده است.

منصورکیایی در پایان از تمامی رانندگان و مسافران نوروزی خواست: با توجه به‌احتمال بارش نزولات جوی و لغزنده بودن سطح محورهای استان، در طول سفر خود با سرعت مطمئنه حرکت کرده و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز در سطح جاده‌های استان اجتناب کنند تا سفری ایمن داشته باشند.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *