امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
رییس کل دادگستری استان سمنان؛

وسایل نقلیه توقیفی در سمنان به ارزش ۵۰‌ میلیارد ریال فروخته شد!

حراج‌ها در چارچوب قوانین و با استقبال متقاضیان همراه بود و این وسایل نقلیه به ارزش ۵۰ میلیارد و ۱۶۲ میلیون ریال فروخته شد.
کد خبر: 20853
زمان انتشار: ۹ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۵ بعد از ظهر -
33 بازدید

رییس کل دادگستری استان سمنان؛

وسایل نقلیه توقیفی در سمنان به ارزش ۵۰‌ میلیارد ریال فروخته شد!

رییس کل دادگستری استان سمنان با اشاره به برگزاری چهار مرحله حراج موتورسیکلت‌ها و خودروهای توقیفی در سال ۱۴۰۲، گفت: حراج‌ها در چارچوب قوانین و با استقبال متقاضیان همراه بود و این وسایل نقلیه به ارزش ۵۰ میلیارد و ۱۶۲ میلیون ریال فروخته شد.

 

محمد جعفر عبدالهی روز سه‌شنبه با اشاره به احکام صادره برای وسایل نقلیه توقیفی از ابتدای فروردین تا پایان بهمن۱۴۰۲، افزود: برای ۱۲ هزار و ۵۲۹ دستگاه وسیله نقلیه احکام قضایی صادره شد که یکهزار و ۷۰۱ دستگاه در حراج‌های برگزار شده در سال گذشته به فروش رفت و الباقی در حال انجام تشریفات قانونی برای تعیین تکلیف است.

 

رییس کل دادگستری استان سمنان گفت: با اجرای دستور رییس قوه قضاییه مبنی بر صیانت از بیت‌المال و تعیین تکلیف فوری وسایل نقلیه موجود در پارکینگ‌های سراسر کشور، ساماندهی جدی توقف‌گاه‌های نگهداری وسایل نقلیه در استان سمنان در مسیر جدید و موثری قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: تعیین تکلیف قانونی وسایل نقلیه توقیفی و ساماندهی پارکینگ‌ها از جمله برنامه‌های راهبردی دستگاه قضایی استان سمنان برای صیانت از بیت المال است و به منظور اصلاح فرآیندها و رویه‌های گذشته با احصای مشکلات، برنامه ریزی و پیگیری جامع دنبال می‌شود.

وی گفت: اقدامات دستگاه قضایی استان به منظور ساماندهی وضعیت پارکینگ‌ها علاوه بر نظارت جدی، تا تعیین تکلیف آخرین خودرو و موتورسیکلت توقیفی ادامه خواهد داشت.

سال گذشته رییس کل دادگستری استان سمنان با اعلام ضرب‌العجل برای بهبود خدمت‌رسانی در پارکینگ‌های وسیله نقلیه در گرمسار، دامغان و شاهرود از روند ساماندهی وسایل نقلیه بازدید کرد. در آن زمان ۲ هزار و ۹۴۰ وسیله نقلیه رسوبی و غیررسوبی در توقف‌گاه‌های نگهداری گرمسار و چهار هزار و ۱۸۷ وسیله نقلیه در توقفگاه‌های شاهرود و دامغان وجود داشت.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *