امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
فرمانده انتظامی استان سمنان؛

کاهش ۱۰ درصدی سرقت در استان سمنان طی سال گدشته

دستگیری خرده فروشان مواد مخدر نیز در سال ۱۴۰۲ بالغ بر ۱۰ درصد بیشتر شده است.
کد خبر: 20868
زمان انتشار: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۷ بعد از ظهر -
298 بازدید

فرمانده انتظامی استان سمنان؛

کاهش ۱۰ درصدی سرقت در استان سمنان طی سال گدشته

فرمانده انتظامی استان سمنان از کاهش ده درصدی وقوع سرقت در استان طی سال ۱۴۰۲ نسبت به سال قبل از آن خبر داد.

 

سردار جلیل موقوفه‌ای صبح چهارشنبه در دیدار با استاندار سمنان در دفتر وی از کاهش ده درصدی وقوع سرقت در استان طی سال ۱۴۰۲ نسبت به سال قبل از آن خبر داد و بیان کرد: طرح‌های مختلف انتظامی در سراسر استان به اجرا در آمده است.

 

وی با بیان اینکه ۱۸ درصد افزایش کشفیات سرقت در سال گذشته در سراسر استان رقم خورده که نشان از تلاش‌های گسترده مأموران انتظامی و دستگاه قضائی و… می‌دهد افزود: دستگیری خرده فروشان مواد مخدر نیز در سال ۱۴۰۲ بالغ بر ۱۰ درصد بیشتر شده است.

 

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه تصادفات فوتی سال گذشته استان نیز نسبت به سال قبل از آن ۲۳ درصد کمتر شده است، تاکید کرد: در بحث مدیریت ترافیکی در سطح شهرها و راه‌های استان اتفاقات خوبی رخ داده است.

موقوفه‌ای با بیان اینکه در هشت روز اخیر وقوع سرقت‌ها در سراسر استان سمنان به نسبت مدت مشابه سال قبل کاهش ۱۸ درصدی داشته است، تاکید کرد: امسال با تلاش همکاران مان در سراسر استان نوروزی امن تر را داشتیم.

وی با بیان اینکه در بحث کشفیات سرقت نیز در نوروز سال جاری نسبت به سال قبل ۳۸ درصد افزایش را شاهد هستیم، تاکید کرد: در بحث دستگیری سارقان طی هشت روز اول نوروز سال جاری به نسبت مدت مشابه سال قبل رشد بیش از ۷۰ درصدی را شاهد هستیم.

منبع: مهر

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *