امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳
معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان؛

وقوع ۸ سانحه رانندگی در محورهای استان سمنان

این تصادفات رانندگی منجر به مصدومیت ۲۰ نفر در محورهای مواصلاتی استان سمنان شده است.
کد خبر: 21410
زمان انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۲ بعد از ظهر -
19 بازدید

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان؛

وقوع ۸ سانحه رانندگی در محورهای استان سمنان

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان ضمن بیان اینکه طی یک هفته گذشته هشت سانحه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان گزارش شد، گفت؛ این حوادث فوتی نداشته است.

 

علیرضا باغبان ضمن بیان اینکه طی یک هفته گذشته امدادگران جمعیت هلال احمر به هشت حادثه رانندگی در محورهای استان رسیدگی کردند، ابراز داشت: از این تعداد سه مورد برخورد دو خودرو با یکدیگر، سه مورد واژگونی خودرو و دو مورد انحراف خودرو از جاده بوده است.

 

وی ضمن بیان اینکه در این حوادث فوتی گزارش داده نشده است، افزود: این تصادفات رانندگی منجر به مصدومیت ۲۰ نفر در محورهای مواصلاتی استان سمنان شده است.

 

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه مهمترین حادثه رانندگی برخورد دو خودرو مربوط به تصادف سمند با ایسوزو کیلومتر ۱۵ محور ایوانکی به شریف آباد بوده است، ابراز داشت: این حادثه چهار مصدوم بر جای گذاشته است.

باغبان در ادامه تصریح کرد: در برخورد نیسان با کامیون کیلومتر ۶۴ محور دامغان به سمنان دو مصدوم و تصادف آمبولانس و نیسان در شهمیرزاد یک مصدوم گزارش داده شده است.

وی ضمن بیان اینکه واژگونی پراید کیلومتر ۱۷۵ محور سبزوار به میامی با پنج مصدوم بیشترین مجروح حوادث رانندگی بوده است، افزود: واژگونی نیسان کیلومتر ۵۲ محور دامغان – سمنان و واژگونی نیسان در کیلومتر ۶۴ محور آرادان – سرخه هر کدام یک مصدوم داشته است.

وی ضمن بیان اینکه در انحراف از جاده پژو ۲۰۶ و برخورد آن با نیوجرسی کیلومتر ۲۶ محور فولاد محله – شهمیرزاد به چهار مصدوم امداد رسانی شده است، افزود: انحراف از جاده موتورسیکلت و سقوط آن در دره محور شاهرود به آزادشهر فرعی جنگل اولنگ نیز مصدومیت دو نفر را رقم زده است.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان اضافه کرد: به دو خودرو با هفت سرنشین مانده در گل و لای شهمیرزاد به فولاد محله فرعی یک منطقه ییلاقی امداد رسانی لازم شده است.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *